Aktuality

6
Březen

Moderní Wellness centrum

#Aktuality

Hotel Panorama nabízí nejen hotelovým hostům nově vybudované moderní wellness centrum, kde si můžete dopřát v dnešní době tak potřebný odpočinek a relax. Jeho součástí je sauna, parní kabina a 2 luxusní wellness vany.

6
Březen

Dárkový poukaz pro každého

#Aktuality

Hledáte vhodný dárek pro vašeho známého či příbuzného? Připravíme pro vás dárkový poukaz na naše nabízené služby dle vašeho přání. Potěšte známého poukazem do našeho moderního wellness centra nebo překvapte vaši přítelkyni dárkovým poukazem na romantickou noc v našem hotelu.

1
Leden

Valentýnská noc

#Aktuality

•Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s rohovou vanou
•Láhev sektu na pokoj jako dárek na přivítanou
•Sladké překvapení, ovoce k sektu, růže a svíčky
•Bohatá bufetová snídaně , 3chodová večeře
•Sauna /parní kabina na 1 hodinu jen pro sebe

Cena balíčku pro 2 osoby: 2 590 Kč

(Tato nabídka platí na celý únor 2018)

 

18
Červenec

Poukaz, který potěší každého

#Aktuality

Chcete poděkovat svým obchodním partnerům nebo zaměstnancům a nevíte, jaký dárek pro ně vymyslet? Nabízíme Vám elegantní řešení, které potěší každého. Relaxace a uvolnění ve wellness centru Panorama se stane pro Vaše obdarované příjemným zážitkem a rozjasněním chladných dnů. Nabízíme dárkové vouchery na odpočinek v celém wellness centru a to v sauně, páře a dvou luxusních wellness vanách, lze využít i samostatně. Vouchery je možné objednat v různých časových variantách s délkou pobytu 1-4 hodiny, platí pro max. 8 osob a je možné je doplnit o věnování dle Vašeho přání.

16
Únor

Wellness od 100 kč za osobu

#Aktuality

Přijďte si zarelaxovat do našeho moderního wellness centra pod hvězdnou oblohou za zaváděcí ceny. V našem wellness naleznete relaxaci pro vaše tělo i duši. Proto při rezervaci od 1 os., ať si objednáte celý wellness či jen saunu, parní kabinu nebo relaxační vany, poskytujeme wellness prostory jen a jen pro Vás a na Vámi rezervovaný čas nepříjímáme další rezervace.

17
Leden

Velikonoční pobyt

#Aktuality

Chcete prožít velikonoční svátky v rodinné atmosféře a přitom bez stresu, uklízení a vaření? Navíc se příjemně pobavit a možná i poznat něco nového ve městě Plzeň? Přijměte proto naše pozvání na Velikonoce od pátku 18.4. do pondělí 21.4.2014 v Hotelu Panorama.

Sleva 10% – při předplatbě do 15.3.2014